Upravit stránku

Na trhu působíme už 25 let a během této doby jsme se zařadili mezi evropské leadery v instalacích automatizovaných regálových a zakládacích systémů pro nadnárodní výrobce.

Jsme silná společnost s pevnou strukturou od vedení společnosti přes vedoucí jednotlivých oddělení a projekt manažerů, vedoucí našich poboček až po zkušené supervizory, site officery, měřicí techniky, teamleadry a montéry. Sídlíme v Pardubicích v České republice a pobočky máme v Norsku, Austrálii, na blízkém východě i Bulharsku. Po celém světě pro nás pracuje více než 300 zaměstnanců a v případě potřeby můžeme tuto kapacitu až zdvojnásobit.

„Na globálních trzích chceme být nadále vyhledávaným, preferovaným a spolehlivým partnerem. Chceme si držet vysoký standard kvality ve všech našich službách s přidanou hodnotou flexibility i nadšení pracovníků. Díky tomu si nás vybírají nadnárodní společnosti.“
Jiří Brož

jednatel společnosti Montáže Brož s.r.o.

Pečlivost a včasné dodání jsou standardem pro každou naši zakázku

Projekt pro nás nezačíná dnem zahájení v místě stavby. Začíná s dostatečným předstihem v našem zázemí, kde všechno pečlivě naplánujeme a připravíme tak, aby byl projekt proveden kvalitně a včas.  

Kompletně zajistíme stavební mechanizaci v místě projektu (jeřáby, vysokozdvižné vozíky, plošiny, manipulátory). Vlastní mechanizaci zajistíme přes naši BRP Services s.r.o. a v místě projektů dlouhodobě spolupracujeme se společnostmi: Riwal, Statech, TVH, Boels, Ramirent, Naboen, Stabel.

V maximální míře ctíme a dodržujeme

  • bezpečnost práce a ochranu životního prostředí,
  • pojištění společnosti na částku 2 mil. EUR pro případné vzniklé škody,
  • časové harmonogramy,
  • vysoké standardy kvality,
  • flexibilitu.

Certifikáty

Certificate of training from work in heights and fire protection
Accident preventive system at height
Certificate of traning on Reach Lift Truck
Deklarace
1
First Aid
Health and Safety Awereness Level 1
Chemical Ankering
LIMOSA
2
Supervisory skills certificate
uznání Dubaj
3

Budujeme vlastní moderní zázemí

Seznamte se s naším významným investičním projektem Technického centra v Pravech. Tento moderní technický areál poskytne komfortní zázemí pro skladové hospodářství, autodopravu, oddělení mechanizace i zámečnickou dílnu, školení a vývoj.

Zdokonalujeme naše technologie

Neustále pracujeme na vývoji vlastního měřicího systému. Tím jsme také měřili všechny stavby shuttle regálů v roce 2017, včetně stavby v Dubaji. Jestliže se dal vývoj předchozích modelů označit spíše za evoluční, tak nový model bude rozhodně revoluční!

Mimo vývoje těchto systému pracujeme i na zdokonalování měřicích metod na regálech a zejména na využívání digitálního systému měření, které nabízejí téměř všechny naše totální stanice a nivelační přístroje.

Tým oddělení výzkumu vývoje a měření má více než 12 měřicích techniků v terénu na projektech a má vypracovanou vlastní metodiku měření dle standardu FEM.

Ve vlastním oddělení výroby inovujeme, vyvíjíme a vyrábíme vlastní přípravky jako např. kladecí zařízení pro jednodušší a efektivnější práci na projektech.
1

Jsme jeden tým

Uvnitř společnosti se věnujeme procesu adaptace, neustálého zlepšování, vzdělávání a rozvoji, vzájemnému sdílení praktických zkušeností v duchu učící se organizace. Každoročně pořádáme tradičně několik společných setkání, teambuildingy a školení s našimi pracovníky.

1
2

Podporujeme

Zajímá Vás více? Kontaktujte nás.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru